Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Emerald Theme Manager 0.7.6

Kategoria: Pozostałe
Producent: Compiz Fusion Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 03.09.2008
Rozmiar: 685 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1120

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Emerald Theme Manager 0.7.6

Jest to menadżer stylów dla menedżera okien Compiz.

Aplikacja jest częscią pakietu Compiz Fusion. Program pozwala na instalowanie, zarządzanie i edytowanie obramowań okien. Możliwości programu są bardzo duże, bez problemu za jego pomoca stworzym okienka znane z systemu Windos XP czy Vista.

Podobne Pozostałe

 • Portrait Professional

  Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych.

 • PhotoStage Slideshow

  Bardzo ciekawe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy prezentacje multimedialne zawierające filmy, zdjęcia i inne materiały.

 • Snip Click

  Snip Click to niezła aplikacja, pozwalająca każdemu posiadaczowi aparatu cyfrowego na prostą edycję zdjęć oraz przejrzenie i porównywanie ich danych technicznych

 • PIXU

  Pixu to niewielki program, dzięki któremu użytkownik ma możliwość zmniejszania zdjęć do dowolnych rozmiarów.

 • LightScribe Template Labeler

  LightScribe Template Labeler 1.18 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników nagrywarek CD I DVD, wyposażonych w system zapisu Lightscribe. System ten pozwala na nadrukowanie etykiety płyty bezpośrednio na niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Emerald Theme Manager 0.7.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ