Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wings 3D 0.99.03

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Wings
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.09.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 752

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Wings 3D 0.99.03

Darmowy edytor grafiki 3D, który może śmiało konkurować ze swoimi komercyjnymi odpowiednikami.

Aplikacja pozwala na importowanie formatów: Nendo (NDO), 3D Studio (3DS), Wavefront (OBJ) oraz Adobe Illustrator 8 (AI). Program posiada swoją wersję na platformy Windows i MAC OS X. Dzięki licznym pluginą możliwościu programu mogą zostać znacznie rozszerzone.

Podobne Modelowanie 3D

 • Misfits Model 3D

  Misfit Model 3D to wydajny, niezwykle przyjazny dla użytkownika program do modelowania 3D.

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • Blender

  Blender jest programem do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji 3D z dość niekonwencjonalnym interfejsem użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wings 3D 0.99.03Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Modelowanie 3D