Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blender 2.48 RC1

Kategoria: Modelowanie 3D
Producent: Stichting Blender Foundation
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 12.09.2008
Rozmiar: 14.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 642

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Blender 2.48 RC1

Jest to jedno z najbardziej znanych i najlepszych narzędzi do tworzenia grafiki 3D.

Za pomocą programu można tworzyć trójwymiarowe grafiki, renderować, animować skomplikowane obiekty. Aplikacja może służyć również do projektowania grafiki 2D (reklamy, projekty archektoniczne, strony WWW). Program posiada potężne możliwości często porównywane do tego co oferują komercyjne aplikacjie np. Maya.

Podobne Modelowanie 3D

 • Autodesk Maya 2011

  Maya 2011 to najnowsze wydanie znanego narzędzia do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także filmach i „flaszkach”.

 • Flow Architect Studio 3D

  Flow Architect Studio 3D to profesjonalny ale jednocześnie prosty w obsłudze program, który służy do tworzenia różnego rodzaju wirtualnych wizualizacji trójwymiarowych.

 • 3ds Max 2012

  Autodesk 3ds Max 2011 to potężne narzędzie służące do wykonywania animacji w pełnym trójwymiarze, za którego powstanie odpowiada ta sama firma, która stworzyła również znany i popularny AutoCAD.

 • K-3D

  K-3D to aplikacja służąca do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania.

 • SketchUp Google

  SketchUp Google to darmowy program do trójwymiarowego tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Blender 2.48 RC1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Modelowanie 3D