Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UniConvertor 1.0.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: shardam
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.09.2008
Rozmiar: 502 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 703

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis UniConvertor 1.0.0

UniConvertor to narzędzie do konwertowania grafiki wektorowej.

Aplikacja wykorzystuje silnik sK1 stworzony na bazie edytora Sketch 0.6.15 - wykorzystywanego do obróbki PostScriptu. Program potrafi importować pliki: * CorelDraw w wersjach 7-X3 (CDR/CDT/CCX/CDRX/CMX) * Adobe Illustrator do wersji 9 (AI oparte o PostScript) * PostScript (PS) * Encapsulated PostScript (EPS) * Computer Graphics Metafile (CGM) * Windows Metafile (WMF) * XFIG * Scalable Vector Graphics (SVG) * Skencil/Sketch/sK1 (SK i SK1) * Acorn Draw (AFF) Obsługiwane formaty eksportu: * AI (Adobe Illustrator 5.0, oparte o PostScript) * SVG (Scalable Vector Graphics) * SK (Sketch/Skencil) * SK1 (sK1) * CGM (Computer Graphics Metafile) * WMF (Windows Metafile.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UniConvertor 1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edycja i tworzenie grafiki