Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mnemosyne 1.0.2

Kategoria: Nauki humanistyczne
Producent: Mnemosyne Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.09.2008
Rozmiar: 621 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 452

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mnemosyne 1.0.2

Prosta aplikacja do generowania krat pytań i odpowiedzi.

Program przydatny w szelkiego rodzaju quizach i w nauce obcych słówek, gdzie duczłonowe zależności pomiędzy słowami świetnie nadają się do tego celu. Aplikacja dzięki specjalnemu algorytmowi jest w stanie, wybrać te słowa, które zostały najsłabiej zapamiętane w poprzedniej sesji.

Podobne Nauki humanistyczne

 • Szkoła Koziołka Matołka

  Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle kolorowy i przyjazny w użytkowaniu program edukacyjny dla najmłodszych (dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy zerowej).

 • SuperMemo UX

  Szybkość przyswajania nowych danych oraz łatwość w ich opanowywaniu to umiejętności, które przydadzą się zawsze i każdemu. Jednak ludzki mózg nie zawsze działa doskonale i Można mu udzielić pewnego wsparcia.

 • KVocQuiz 4.0.5

  Popularna aplikacja przeznaczona do nauki słówek.

 • Guitar Shed 2.9.9

  Guitar Shed to oprogramowanie przeznaczone dla gitarzystów i ułatwiające im muzykowanie.

 • e-Biblia 3.2.1 Complete Edition (Beta RC1)

  „e-Biblia” jest przedsięwzięciem multimedialnym, którego zadaniem jest zaznajomić użytkownika z możliwie największą ilością dostępnych polskich i obcojęzycznych przekładów Pisma Świętego i wydobyć piękno, które niesie ze sobą tekst tej najstarszej Księgi świata chrześcijańskiego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mnemosyne 1.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nauki humanistyczne