Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KVocQuiz 4.0.5

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Nauki humanistyczne
Producent: KDE Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.09.2008
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis KVocQuiz 4.0.5

Popularna aplikacja przeznaczona do nauki słówek.

Program wykorzystuje karty pytań i odpowiedzi, zapamiętuje odpowiedzi i generuje następne pytania na podstawie analizy dobrych i ­błędnych odpowiedzi. Jest częścią projektu KDE Education i pakietu KDEedu.

Podobne Nauki humanistyczne

 • SuperMemo UX

  Szybkość przyswajania nowych danych oraz łatwość w ich opanowywaniu to umiejętności, które przydadzą się zawsze i każdemu. Jednak ludzki mózg nie zawsze działa doskonale i Można mu udzielić pewnego wsparcia.

 • Szkoła Koziołka Matołka

  Szkoła Koziołka Matołka to niezwykle kolorowy i przyjazny w użytkowaniu program edukacyjny dla najmłodszych (dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy zerowej).

 • Guitar Shed 2.9.9

  Guitar Shed to oprogramowanie przeznaczone dla gitarzystów i ułatwiające im muzykowanie.

 • TabView 1.3

  TabView to aplikacja pozwalająca na odczyt tabulatur PowerTab na komputerach Macintosh.

 • KWalendarium 1.0.0S

  Program KWalendarium to rozbudowane i skonsolidowane (odnośniki do materiałów w internecie, encyklopedii) źródło wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych, postaciach nauki i kultury.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KVocQuiz 4.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nauki humanistyczne