Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KVerbos 4.0.5

Kategoria: Języki obce
Producent: KDE Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.09.2008
Rozmiar: 40.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 610

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis KVerbos 4.0.5

KVerbos to program do nauki języka hiszpańskiego.

Aplikacja skupia się przede wszystkim na czasownikach w zdaniach, posiada bazę ponad 9000 ćwiczeń, umożliwia zapamiętywanie odpowiedzi. Program jest częścią projektu KDE Education i pakietu KDEedu.

Podobne Języki obce

 • Włoski - Mówisz i Rozumiesz

  Włoski - Mówisz i Rozumiesz to jak sama nazwa wskazuje, program, który pomoże nam w nauce języka włoskiego. Cały kurs opracowany został pod okiem specjalistów językowych i przygotowany tak, w jak najlepiej wspomóc naukę.

 • Easy Rider

  Easy Rider 3.42 to użyteczny słownik języka angielskiego i niemieckiego

 • Słowik

  Słowik to aplikacja wspomagająca naukę słówek, oferująca użytkownikom poznawanie dziesięciu nowych słówek codziennie w piętnastu następujących językach.

 • Kiten 4.4.1

  Kiten to program przeznaczony do nauki języka japońskiego.

 • VokabelTrainer 0.8

  VokabelTrainer to niewielka i szybka aplikacja pomagająca w nauce obcych słówek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KVerbos 4.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Języki obce