Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ubuntu Studio 8.04 (amd64)

Kategoria: Ubuntu
Producent: Canonical Ltd / Ubuntu Foundation
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 1.1 Gb
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 618

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Ubuntu Studio 8.04 (amd64)

­

­Ubuntu Studio to specjalna wersja systemu Ubuntu Linux przeznaczona do pracy z multimediami.

System posiada wszystkie cechy i zalety standardowej dystrybucji Ubuntu Linux, dodatkowo wyposażony jest w profesjonalne i zaawansowane narzędzia do obróbki grafiki, dźwięku i wideo co czyni go idealnym i darmowym narzędziem do pracy z multimediami. System dodatkowo posiada zmieniony - ­designerski - interfejs graficzny.

Podobne Ubuntu

 • Ubuntu

  Testowa wersja Beta nadchodzącego wydania Ubuntu 9.10 Karmic Koala.

 • Edubuntu 8.04.1 LTS (i386)

  Wersja systemu operacyjnego Ubuntu Linuks przeznaczona dla nauczycieli i uczniów jej głównym zastosowaniem są cele edukacyjne.

 • Edubuntu 8.04.1 LTS (amd64)

  Wersja systemu operacyjnego Ubuntu Linuks przeznaczona dla nauczycieli i uczniów jej głównym zastosowaniem są cele edukacyjne.

 • Ubuntu Studio 8.04 (i386)

  Ubuntu Studio to specjalna wersja systemu Ubuntu Linux przeznaczona do pracy z multimediami.

 • Ubuntu 8.04.1.1 LTS

  Ubuntu to kompletny, w pełni spolonizowany i niezwykle przyjazny dla użytkownika system operacyjny oparty na Debianie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ubuntu Studio 8.04 (amd64)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ