Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenSUSE 11.0 (amd64)

Kategoria: openSUSE
Producent: Novell
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 24.10.2008
Rozmiar: 644 Mb
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 540

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis OpenSUSE 11.0 (amd64)

­

OpenSUSE to stabilny system operacyjny oparty na Linuksie i sponsorowany przez firmę Novell.

OpenSUSE (w tej wersji wyposarzone w graficzny interfejs KDE) to system przeznaczony zarówno dla użytkowników początkujących jak i zaawansowanych. System posiada graficzne narzędzia konfiguracyjne jak i instalacyjne co czyni wielce przyjaznym dl a każdego użytkownika. Natychmiast po instalacji system jest gotowy do pracy, posiada nowoczesny pakiet biurowy - Openoffice.org posiadający wszystkie funckje komercyjnego odpowiednika firmy Microsoft oraz pełen zesta programów i narzędzi do pracy z Internetem - przeglądarkę (Mozilla Firefox) oraz program pocztowy, komunikator itp.

Podobne openSUSE

  • OpenSUSE 11.2

    OpenSUSE jest dystrybucją Linuksa, zaprojektowaną dla użytkowników korzystających z interfejsu graficznego i przeznaczoną do użytku domowego.

  • OpenSUSE 11 (i386)

    OpenSUSE to stabilny system operacyjny oparty na Linuksie i sponsorowany przez firmę Novell.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenSUSE 11.0 (amd64)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

openSUSE