Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kubuntu 8.04.1

Kategoria: Kubuntu
Producent: Canonical Ltd / Fundacja Ubuntu
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 692 Mb
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 1186

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Kubuntu 8.04.1

­

Kubuntu to pochodna dystrybucji Ubuntu Linuks wyposażona w środowisko graficzne KDE.

Dystrybucja posiada graficzny instalator, oraz bogaty zestaw programów, który sprawia, że natychmiast po instalacji komputer wraz z systemem Kubuntu jest gotowy do wszelkich domowych jak i biurowych zadań oraz pełnego korzystania z Internetu (również za pośrednictwem sieci bezprzewodowych). Większość programów jak i elementów systemu jest spolszczona lub posiada taką opcję. Kubuntu posiada również narzędzie dbające o bieżące uaktualnienia systemu jak i zainstalowanych programów. Wśród dostępnego w tej instalacji (użytkownik ma oczywiście możliwość korzystania z tysięcy innych dostępnych w Internecie i niezwykle łatwych w instalacji programów) oprogramowania warto wyróżnić:


pakiet biurowy - OpenOffice.org;
przeglądarkę internetową - Mozilla Suite;
­klient poczty - Evolution;
komunikatory - GNU Gadu, TleenX;
odtwarzacze multimediów - xine, MPlayer;
program graficzny - GIMP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kubuntu 8.04.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kubuntu