Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gentoo 2008

Kategoria: Gentoo
Producent: Gentoo Foundation
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 24.10.2008
Rozmiar: 689 MB
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 2033

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Gentoo 2008

Zaawansowane narzędzia konfiguracyjne systemu umożliwiają podczas każdej instalacji dostosować Gentoo precyzyjnie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jest to niewątpliwa zaleta tej wersji jednak może stanowić pewne utrudnienie dla początkujących użytkowników, nie mających dotąd styczności z Linuksem (dla nich polecamy zainstalowanie ­Ubuntu­)

Podobne Gentoo

  • Gentoo 10

    Gentoo 10 Linux (nazwa pochodzi od angielskiego słowa określającego pingwina białobrewego) jest jedną z dystrybucji systemu operacyjnego Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gentoo 2008

dodał: ~xxx , 02.02.2010

dlaczego nie można pobrać tego Linuksa ?????

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Gentoo