Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fedora 9 (i686)

Kategoria: Fedora
Producent: Fedora Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 24.10.2008
Rozmiar: 690 Mb
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 1067

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Fedora 9 (i686)

­

Fedora to dystrybucja oparta na Linuks Red Hat, celem Fedory jest dostarczanie w swoich dystrybucjach najnowszego, wolnego oprogramowania.

Fedora jest również dystrybucją stawiającą na bezpieczeństwo danych i komputera użytkownika, posiada specjalne pakiety, które maja je zapewnić.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fedora 9 (i686)

dodał: ~taktoon , 02.07.2010

to jest pl?

dodał: ~xxx , 02.02.2010

kiedy zamieścicie loginy i hasła potrzebne do tego Linuksa ???

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Fedora