Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Debian 4.0r5 (i386)

Kategoria: Debian
Producent: debian..org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 654 Mb.
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 2183

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Debian 4.0r5 (i386)

Debian to dystrybucja Linuksa przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników.

Proponowana przez nas wersja to liveCD - pozwalające na instalację systemu z płyty po uprzednim nagraniu pobranego obrazu *.iso. Główne zalety systemu do jego stabilność i bezpieczeństwo, Debian doskonale sprawdza się w zarządzaniu serwerem.

Podobne Debian

  • Debian

    Debian jest dystrybucją Linux przeznaczoną głównie dla zaawansowanych użytkowników. W ramach Debian rozpoczęte zostały projekty mające na celu stworzenie dystrybucji systemu GNU/Hurd, BSD a nawet dystrybucji wolnego oprogramowania Debian na Windows (w tym 7).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Debian 4.0r5 (i386)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Debian