Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

php_writeexcel 0.3.0

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: Johann Hanne
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 71 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 318

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis php_writeexcel 0.3.0

Jest to aplikacja działająca na serwerze webowym, która pozwala tworzyć dokumenty pakietu biurowego Microsoft Excel.

Możemy za jego pomocą tworzyć dokumenty jak w normalnym programie, brakuje tylko tych najbardziej zaawansowanych funkcji, ale wszystkie podstawowe są w nim zawarte.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Zinio Reader

  Zinio Reader 4 to aplikacja, która sprawi, że zmienimy nasz monitor w czytnik gazet.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.

 • TwinView Plus

  TwinView Plus 15 to dość specjalistyczna aplikacja, która przyda się wszystkim użytkownikom korzystającym na co dzień z AutoCAD, Microstation i innych tego typu programów.

 • Excel Viewer

  Excel Viewer to najnowszy program z serii MS Excel Viewer. Program Excel Viewer pozwala otwierać, przeglądać oraz drukować dokumenty utworzone w programie Microsoft Office Excel.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: php_writeexcel 0.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki dokumentów