Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gnumeric 1.8.2

Kategoria: Przeglądarki dokumentów
Producent: GNOME Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 17.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 256

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Gnumeric 1.8.2

Gnumeric to darmowy arkusz kalkulacyjny, który jest częścią projektu GNOME.

Program posiada wszystkie podstawowe funkcje dla tego typu aplikacji (formatowanie arkuszy, generowanie wykresów, wstawianie reguł itp.). Zapisuje pliki do formatu ,gnm - pozwala również na zapis i otwieranie innych formatów min.: Lotus 1-2-3, Microsoft Excel, OpenOffice.Org / StarOffice, PDF i innych.

Do prawidłowego działania potrzebuje: glib >= 2.6.4 gtk+ >= 2.10.0 pango >= 1.8.1 libgsf >= 1.14.6 GOffice >= 0.6.2 libglade >= 2.3.6 intltool >= 0.29.0 gnome-xml >= 2.4.12.

Podobne Przeglądarki dokumentów

 • Visio Viewer

  Visio Viewer 2007 to aplikacja przygotowana z myślą o osobach, które nie mają pakietu MS Office, ale potrzebują otwierać dokumenty tworzone przy pomocy tego programu (jego wersja testowa jest do pobrania na naszym vortalu).

 • PowerPoint Viewer

  PowerPoint Viewer 2010 to aplikacja wyprodukowana i wydana przez Microsoft, czyli twórcę pakietu Office, w skład którego wchodzi także PowerPoint – popularny program do tworzenia prezentacji mulitmedialnych.

 • Sumatra PDF

  Sumatra PDF jest - dostępna za darmo przeglądarka dokumentów w formatach PDF, DjVu, CBR, XPS, CBZ.

 • WinDjView

  Od czasu do czasu możemy znaleźć w sieci pliki zapisane w formacie DJV, DJVU oraz DJVU 2. We wszystkich tych przypadkach skrót pochodzi od terminu „deja vu”.

 • Word Viewer

  Za pomocą programu Word Viewer 2003 można otwierać dokumenty programu Word 2003 oraz dokumenty utworzone przy użyciu wszystkich poprzednich wersji programu Microsoft Word dla systemu Windows® oraz dla komputerów Macintosh.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gnumeric 1.8.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki dokumentów