Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wink 1.5 build 1060

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: DebugMode
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 457

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Wink 1.5 build 1060

Aplikacja do tworzenie różnego rodzaju prezentacji.

Program pozwala na tworzenie bardzo rozbudowanych prezentacji zawierających różnego rodzaju dodatki (dymki informacyjne, przyciski). Pozwala na eksportowanie prezentacji do formatu Flash i EXE.

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.

 • Adobe Reader XI

  Adobe Reader XI 11 to kolejna wersja jednej z najbardziej popularnych aplikacji do przeglądania i edycji PDF. Nowy Adobe Reader kompatybilny jest tylko z Windows 7.

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • Foxit PDF Reader

  Foxit PDF Reader narzędziem pozwalającym na odczyt plików zapisanych w formacie PDF.

 • PDF-XChange Viewer

  PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wink 1.5 build 1060Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądanie i edycja PDF