Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KeyJnote 0.10.2

Kategoria: Przeglądanie i edycja PDF
Producent: KeyJnote Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 117 kB
System operacyjny: Linux Ubuntu
Liczba pobrań: 674

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis KeyJnote 0.10.2

KeyJnote jest programem do tworzenia nietypowych prezentacji multimedialnych.

Program pozwala wzbogacic prezentację o ciekawe efekty graficzne (przejścia 3D, widoki grupowe, podświetlanie, rozjaśnianie), które następnie są zapisywane do formatu PDF.

Aplikacja do działania wymaga: Python 2.3, 2.4 lub 2.5, PyOpenGL, PyGame, PIL, Xpdf, GhostScript, pdftk, xdg-utils, MPlayer.­

Podobne Przeglądanie i edycja PDF

 • Foxit Reader

  Foxit Reader 5 to aplikacja konkurencyjna dla znanego i powszechnie używanego Adobe Readera. Służy ona głównie do odczytywania dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF, jednak na tym nie kończą się jej możliwości.

 • pdfFactory Pro

  pdfFactory Pro 4 to aplikacja, dzięki której każdy użytkownik będzie w stanie wygenerować plik w formacie PDF. Przyda się to w każdym biurze czy też firmie, tym bardziej, że stworzone pliki możemy zabezpieczać hasłem.

 • Gaaiho PDF Reader

  W pełni darmowy, choć bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do przeglądania dokumentów i plików zapisanych w formacie PDF.

 • Corel PDF Fusion

  Corel PDF Fusion to profesjonalne narzędzie, które służy do konwersji oraz zarządzania dokumentami w postaci plików PDF. Dzięki niemu możemy zarówno przeglądać, tworzyć, jak również konwertować i edytować posiadane dokumenty.

 • VeryPDF PDF Editor

  VeryPDF jest prostą aplikacją do edycji plików PDF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KeyJnote 0.10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądanie i edycja PDF