Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xcave 2.3.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: jean-philippe hergott
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 184

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis xcave 2.3.1

Ciekawa aplikacja, która pozwala na zarządzanie piwnicą z winami.

Program pozwala na prowadzenie szczegółowego inwentarza naszej kolekcji win, umożliwia na tworzenie szczegółowych opisów do produktów.

Podobne Pozostałe

 • Organizer Pracy PL+

  Organizer Pracy PL+ to profesjonalne oprogramowanie dla firm i przedsiębiorstw, które ułatwi wewnętrzne zarządzanie, zaoszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

 • Travel Agency

  Travel Agency to program stworzony głównie z myślą o osobach zajmujących się organizacją wycieczek, przeznaczony do pracy w biurach turystycznych, który pozwala na szybkie i profesjonalne zaprezentowanie swojej oferty innym użytkownikom.

 • Gnumeric

  Gnumeric to darmowy i arkusz kalkulacyjny zaprojektowany by zastępować Microsoft Excel co czyni z powodzeniem.

 • FinePrint

  Aplikacja FinePrint 6.2 powstała w celu oszczędzenia ilości zużywanego papieru oraz tuszu

 • Domowe Finanse PL+

  Często zdarza się, że sami nie wiemy, gdzie podziała się spora część naszego budżetu. Teraz, aby sprawnie dysponować posiadanymi pieniędzmi wystarczy zainstalować oprogramowanie firmy Software Projekt o nazwie Domowe Finanse PL+.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xcave 2.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe