Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Isogest 3.1.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: Luca Dante Ortolani
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 03.09.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 302

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Isogest 3.1.9

Isogest jest wieloużytkownikowym pakietem do pracy grupowej.

Aplikacja została napisana w języku Perl i działa na serwerze webowym. Zawiera kalendarz, strony Wiki, kontakty, listę rzeczy do zrobienia (todo), klienta HylaFax i menadżer plików Web.

Podobne Pozostałe

 • Grafik Urlopowy PL+

  Grafik Urlopowy PL+ to oprogramowanie biurowe, które w znacznym stopniu ułatwi pracodawcy tworzenie rocznego planu urlopowego w jego firmie.

 • Mozilla Sunbird

  Mozilla Sunbird jest prostym i funkcjonalnym programem do zarządzania czasem i informacjami.

 • Wirtualna Poczta Postivo.pl

  Wirtualna Poczta Postivo.pl to świetna aplikacja pozwalająca na wysyłanie tradycyjnych przesyłek listowych z poziomu dowolnej aplikacji, która pracuje na systemie Windows, pod warunkiem, że ta posiada opcję wydruku.

 • Task Coach

  Task Coach to praktyczne narzędzie typu PIM dla systemu Linux.

 • WordMaat

  WordMaat to aplikacja, która powstała pod kątem użyteczności dla wszelkiego rodzaju biur tłumaczeń. Zawiera ona wszystkie niezbędne dla tego typu działalności rozwiązania i funkcje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Isogest 3.1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe