Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenOffice.org + Java 3.1.0

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: OpenOffice.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 147 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1374

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis OpenOffice.org + Java 3.1.0

OpenOffice.org to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego. Można go stosować legalnie bez żadnych opłat w domach, firmach, urzędach i szkołach.


Pakiet posiada arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu, edytor animacji, edytor graficzny, bazę danych. Program posiada pełną polską wersję językową oraz moduł do sprawdzania pisowni. Program jest kompatybilny z z pakietem MS Office. Ponad to aplikacja posiada pokaźną bazę wtyczek i szablonów dostępną na stronie producenta za darmo.

Podobne Pakiety biurowe

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • Office Professional Plus 2010

  Microsoft Office Professional Plus 2010 to najbardziej rozbudowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego w skład którego, oprócz najbardziej znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, wchodzą Access, Publisher, InfoPath, Communicator, SharePoint Workspace i OneNote.

 • OpenOffice.ux.pl

  Jak pokazuje przykład OpenOffice.ux.pl 3.3, dobry pakiet biurowy może być całkowicie za darmo

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenOffice.org + Java 3.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ