Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

e-Przelewy GPL 1.0.2 pre1

Kategoria: Pakiety biurowe
Producent: e-linux
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1068

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis e-Przelewy GPL 1.0.2 pre1

System e-Przelewy został przygotowany z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą korzystać z Linuksa w codziennej pracy zawodowej.

Jest to wszechstronny program, pracujący w trybie graficznym (okienkowym np. KDE, GNOME, fluxbox). Daje on możliwość prostej obsługi wszelkiego rodzaju przelewów. Obsługuje: przelewy zwykle, wpłaty, przelewy na ZUS, wpłaty podatku dla Urzędu Skarbowego (US). Możliwe jest także wykonywanie nadruków na oryginalnych drukach z poczty, banku lub urzędu. Wbudowana w program baza kontrahentów sprawia, że dokonanie przelewu na dowolne konto, czy to do ZUS, US jest w zasięgu kilku ruchów myszą.

Podobne Pakiety biurowe

 • WordPerfect Office X5 Standard Edition

  WordPerfect Office X5 Standard Edition to pakiet biurowy firmy Corel, który składa się z kilku elementów. Mamy tu edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny, klient pocztowy, aplikacja do analizy danych, program do tworzenia prezentacji oraz tworzenia prostej grafiki.

 • TOPManager 2010

  TOPManager to program wspomagający pracę w biurach tłumaczeń. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie pracy osobom odpowiedzialnym za realizację zleceń (project managerom) przez ułatwienie doboru podwykonawców do zadań, sprawdzanie postępów prac, kontrolę terminowości projektów, pilnowanie terminów płatności.

 • Office Home and Student

  Microsoft Office Home and Student 2007 to specjalnie przygotowana wersja najlepszego pakietu biurowego na komputery osobiste, a mianowicie Microsoft Office. Premiera finalnej wersji tego oprogramowania miała miejsce w 2006, a od 2007 polscy użytkownicy mogą korzystać z wersji Microsoft Office 2007 Home po polsku.

 • LibreOffice

  Darmowy LibreOffice 4.1 to świetny zestaw programów dla biura, firmy czy też użytkownika domowego

 • Lotus Symphony

  Lotus Symphony 3 to interesujący pakiet biurowy, który nadaje się jako alternatywa komercyjnych zestawów tego typu. Mamy tu trzy programy. Najważniejszy jest edytor tekstu, zwący się Lotus Symphony Documents.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: e-Przelewy GPL 1.0.2 pre1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ