Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RAV Antivirus Desktop 8.1.4

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: GeCAD Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 445

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis RAV Antivirus Desktop 8.1.4

Pakiet antywirusowy dla systemu Linux.

Aplikacja posiada dwa moduły: skanujący i rezydentny (skanujący wszystkie procesy i pliki uzywane przez system). Program monitoruje przeglądane strony WWW oraz pobierane pliki. Obsługuje archiwa ZIP, ARJ, RAR i CAB.

Podobne Programy antywirusowe

 • Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

  Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania jest dobrą aplikacją do wykrywania wirusów i Trojanów, jakie mogą skrywać się w systemie

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • G DATA AntiVirus

  G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RAV Antivirus Desktop 8.1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ