Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

McAfee VirusScan Validate 3.0.0

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: www.mcafeemall.com
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 635

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis McAfee VirusScan Validate 3.0.0

Jest to jeden z najpopularniejszych pakietów antywirusowych dostępny na wiele platform.

Aplikacja skanuje komputer w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania (makrowirusy, wirusy polimorficzne, robaki, trojany czy aplety Javy). Ponad to umożliwa skanowanie poczty przychodzącej i wychodzącej.

Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.

 • AVG Internet Security

  Chroń swój komputer przy pomocy AVG Internet Security!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: McAfee VirusScan Validate 3.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ