Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

McAfee VirusScan Validate 3.0.0

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: www.mcafeemall.com
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 640

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis McAfee VirusScan Validate 3.0.0

Jest to jeden z najpopularniejszych pakietów antywirusowych dostępny na wiele platform.

Aplikacja skanuje komputer w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania (makrowirusy, wirusy polimorficzne, robaki, trojany czy aplety Javy). Ponad to umożliwa skanowanie poczty przychodzącej i wychodzącej.

Podobne Programy antywirusowe

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • AVG AntiVirus

  Pobierz jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych programów antywirusowych - AVG AntiVirus!

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: McAfee VirusScan Validate 3.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ