Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ClamTK 3.09

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: ClamTK Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 132 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 539

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis ClamTK 3.09

Jest to graficzna nakładka na aplikacje antywirusowe Clam AntiVirus.

Aplikacja na bieżąco informuje o rezultatach skanowania, pozwala na aktualizację tablic wirusów oraz dostęp do harmonogramu skanowania. Clam AntiVirus jest to demon systemowy działający w trybie wielowątkowym napisany przez polsiego programistę Tomasza Kojm. Jego głównym zadaniem jest skanowanie poczty. Program posiada pokaźną bazę wirusów oraz potrafi skanować archiwa RAR, ZIP, GZIP, BZIP2, OLE2, Cabinet, CHM, BinHex, SIS oraz inne.

Podobne Programy antywirusowe

 • G DATA TotalCare

  G DATA TotalCare 2012 jest uznanym na całym świecie pakietem bezpieczeństwa, który przyda się zarówno w domu, jak i firmie. Oferuje on zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami wirusów.

 • Comodo Antivirus

  Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • TrustPort antivirus

  TrustPort antivirus 2012 oferuje możliwość automatycznych aktualizacji (dzięki czemu użytkownik będzie chroniony przed najnowszymi zagrożeniami).

 • Norton AntiVirus 2013

  Jeśli mówimy o najlepszych na świecie programach antywirusowych, z pewnością jako jeden z nich przychodzi nam na myśl Norton. Co powoduje sukces tej marki? Powodów jest kilka – na przykład przejrzysty interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ClamTK 3.09Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ