Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avast! Linux Home Edition

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2010
Rozmiar: 26 MB
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 1131

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis avast! Linux Home Edition

Avast pod Linux to edycja tego popularnego program antywirusowego przeznaczona pod „pingwinka”. Jeśli nie znasz go jeszcze, nic straconego. Avast! Linux jest za free i można pobrać go w każdej chwili z tej właśnie strony. Czy warto? Miliony zadowolonych użytkowników tej aplikacji to chyba najlepsza rekomendacja. Przyjrzyjmy się jednak, co potrafi ten program.

Zacznijmy od tego, że jest to Avast! Linux po polsku. Dlatego też nikt nie będzie mieć problemów z prawidłową konfiguracją tej aplikacji. Zapewnia ona ochronę poczty mailowej, stanowiąc doskonała zaporę przeciwko wirusom, a podczas przeglądania sieci sprawdza starannie każdą stronę. Gdy wykryje zagrożenie, połączenie zostaje zerwane, a użytkownik otrzymuje komunikat na temat przyczyn zatrzymania akcji.

Avast! Linux Download zajmuje kilka minut – plik instalacyjny ma 26 MB. Aplikacja ta jest całkowicie darmowa dla użytku domowego. Do zastosowań komercyjnych przeznaczone są płatne wersje – można zapoznać się z nimi na stronie producenta. Program posiada automatyczne aktualizacje, które wspierają go i wprowadzają poprawki do bazy danych wirusów.

Pobierz Avast! Linux i sprawdź samemu jego liczne funkcje. Dzięki tej aplikacji nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo systemu, a co za tym idzie wszystkich danych na twardym dysku. Dlatego też polecamy aplikację każdemu – jej skuteczność jest potwierdzona przez miliony użytkowników.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Cloud Antivirus

  Rynek programów antywirusowych wydaje się jednym z najbardziej skomercjalizowanych. Nie jest łatwo znaleźć dobry, darmowy program antywirusowy.

 • ArcaVir 2011 Antivirus Protection

  Jak sama nazwa wskazuje, ArcaVir 2011 Antivirus Protection to program mający na celu ochronę naszego systemu operacyjnego przed wirusami i innymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Jego działanie obejmuje wszystkie znane szkodniki – spyware, adware, dialery, keyloggery, itp.

 • ESET Smart Security

  Dostępny w wersji testowej ESET Smart Security to program, który stworzony został do zapewnienia jak najlepszej ochrony systemowi operacyjnemu komputera

 • HitmanPro

  HitmaPro jest nową wersją legendarnego programu Hitman Pro, czyli zaawansowanego skanera sprawdzającego, czy nasz system nie został zainfekowany przez niebezpieczne oprogramowanie, takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

 • ESET NOD32

  ESET NOD32 6 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avast! Linux Home EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ