Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avast! Linux Home Edition

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2010
Rozmiar: 26 MB
System operacyjny: Linux
Liczba pobrań: 1127

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis avast! Linux Home Edition

Avast pod Linux to edycja tego popularnego program antywirusowego przeznaczona pod „pingwinka”. Jeśli nie znasz go jeszcze, nic straconego. Avast! Linux jest za free i można pobrać go w każdej chwili z tej właśnie strony. Czy warto? Miliony zadowolonych użytkowników tej aplikacji to chyba najlepsza rekomendacja. Przyjrzyjmy się jednak, co potrafi ten program.

Zacznijmy od tego, że jest to Avast! Linux po polsku. Dlatego też nikt nie będzie mieć problemów z prawidłową konfiguracją tej aplikacji. Zapewnia ona ochronę poczty mailowej, stanowiąc doskonała zaporę przeciwko wirusom, a podczas przeglądania sieci sprawdza starannie każdą stronę. Gdy wykryje zagrożenie, połączenie zostaje zerwane, a użytkownik otrzymuje komunikat na temat przyczyn zatrzymania akcji.

Avast! Linux Download zajmuje kilka minut – plik instalacyjny ma 26 MB. Aplikacja ta jest całkowicie darmowa dla użytku domowego. Do zastosowań komercyjnych przeznaczone są płatne wersje – można zapoznać się z nimi na stronie producenta. Program posiada automatyczne aktualizacje, które wspierają go i wprowadzają poprawki do bazy danych wirusów.

Pobierz Avast! Linux i sprawdź samemu jego liczne funkcje. Dzięki tej aplikacji nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo systemu, a co za tym idzie wszystkich danych na twardym dysku. Dlatego też polecamy aplikację każdemu – jej skuteczność jest potwierdzona przez miliony użytkowników.

Podobne Programy antywirusowe

 • Emsisoft HiJack Free

  Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • WinPatrol 19

  WinPatrol 19 to aplikacja, której celem jest dodatkowa ochrona naszego systemu operacyjnego przez szkodliwymi elementami, jakie mogą przyplątać się z sieci. Mamy tu szczególnie dobre zabezpieczenia przed spyware, jak i dialerami oraz spyware.

 • PC Tools AntiVirus Free Edition

  Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avast! Linux Home EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ