Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DrWeb 4.30 PL

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: DrWeb Polska
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.09.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 581

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DrWeb 4.30 PL

Pakiet Doctor Web dla Linux FreeBSD zawiera daemona DrWebD oraz skaner commandline DrWeb.

Daemon może być wykorzystywany w różnych systemach przetwarzających dane jako zewnętrzny filtr antywirusowy konfigurowalny przy pomocy zawartych w pakiecie programów integrujących do systemów pocztowych CGP, Exim, Postfix, Sendmail (sendmail milter), Zmailer, Courier i serwera plików Samba (DrWebD można zintegrować za pomocą innych rozwiązań np. Amavis), umożliwiają one ponadto odrzucanie określonych wiadomości jeśli zawierają niechciany temat, pliki, itp., wykluczanie specyficznych adresów ze skanowania, a także wykluczanie specyficznych adresów z wysyłania powiadomień w zależności np. od nazwy wirusa (regułki regexp'a) Skaner DrWeb może być uruchamiany z poziomu linii poleceń z szeregiem parametrów lub jako polecenie skryptu. Nadzwyczaj wydajny silnik DrWebD napisany w języku niskiego poziomu pozwala na stosowanie go tam, gdzie inne rozwiązania zawodzą. Parametry skanowania DrWebD mogą być dodatkowo tak skonfigurowane, aby jak najmniej obciążać serwer. Mamy więc możliwość zatrzymania skanowania już po pierwszym wykrytym wirusie, ustawienia priorytetu skanowania, czy odpowiednich timeoutów. Doskonale rozwiązany system logowania zdarzeń (możliwość logowania do osobnych plików zdarzeń z zarówno daemona jak i skanera lub logowanie przy pomocy syslog'a, możliwość ustawienia limitów wielkości dla plików z logami, czy wreszcie logowanie wszystkich bądź tylko pewnych informacji są niewątpliwie ogromnym atutem).Rozwiązanie DrWeb dla systemów Linux/FreeBSD to rozwiązanie bezpieczne. Odpowiednie opcje pozwalają w 100% wykluczyć ataki typu DoS na serwer pocztowy. Sam daemon nasłuchiwać może zarówno na tcp socket, jak równiez na unix socket. DrWebD domyślnie pracuje na koncie użytkownika 'drweb', nie potrzebne są więc uprawnienia roota.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Norton Internet Security


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DrWeb 4.30 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pakiety zabezpieczające