Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zrzut ekranu w Windows Vista

Kategoria: Systemy Operacyjne, 05 październik 2008, 11:30, ilość odsłon: 9061

"Narzędzie wycinanie" w Windows Vista. System Windows Vista został wyposażony w bardzo funkcjonalne narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu. Wystarczy uruchomić plik SnippingTool.exe, który powinien znajdować się w folderze Windows\System32.

System Windows Vista został wyposażony w bardzo funkcjonalne narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu.  Wystarczy uruchomić plik SnippingTool.exe, który powinien znajdować się w folderze Windows\System32. „Narzędzie wycinanie” pozwala na bardzo wygodne stworzenie zrzutu calgo ekranu lub jego fragmentu i zapisanie go w postaci popularnych formatów plików graficznych takich jak JPEG czy GIF. Żeby to zrobić wystarczy z rozwijanego menu wybrać jaką formę ma przybrać zrzut i kliknąć przycisk Nowy. Najciekawszym jest jednak to, że wycine­k może przybrać dowolnie wybrany przez nas kształt co pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów.Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Zrzut ekranu w Windows Vista

dodał: ~lol , 12.05.2010

lol

dodał: ~zw , 28.04.2010

vista

dodał: ~zolwww , 13.12.2009

Hej a w grze jak zrobic ten zrzut ekranu?

dodał: ~Eminem , 21.03.2009

Windows Vista