Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zmień wygląd swojego Firefoxa

Kategoria: Internet, 27 styczeń 2009, 00:48, ilość odsłon: 3627

Porada dla początkujących użytkowników o korzystaniu z motywów dedykowanych przeglądarce Firefox. Firefox to nie tylko przydatne dodatki, ale również możliwość zmiany wyglądu naszej przeglądarki na bardziej estetyczny i dopasowany do naszej o

Firefox to nie tylko przydatne dodatki, ale również możliwość zmiany wyglądu naszej przeglądarki na bardziej estetyczny i dopasowany do naszej osoby. W internecie znajdziemy bardzo wiele różnych motywów które możemy w prosty sposób wykorzystać żeby uatrakcyjnić korzystanie z tego programu. 


Wystarczy wejść na stronę Firefoxa i wybrać jeden o oferowanych tam motywów. Po kliknięciu w "Dodaj do programu Firefox" należy zatwierdzić swój wybór w okienku "Instalacja oprogramowania". Wygląd naszej przeglądarki zmieni się po jej ponownym uruchomieniu.


­


Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest CSS?

    Często czytając o tworzeniu stron internetowych spotykamy się z pojęciem CSS. Spróbujmy więc powiedzieć sobie co to jest CSS.

  • Jak dodać zdjęcie na gg

    Ostatnio bardzo popularna innowacja wprowadzona do gadu, czyli zdjęcie lub avatar wyświetlający się koło twojego nazwiska. Dowiedz się jak je dodać, albo usunąć.

  • Dodowanie obrazków na forach

    Krótki poradnik dla początkujących, którzy chcieliby dowiedzieć się jak zamieszczać zdjęcia na różnego rodzaju forach. Współczesne fora oferują bardzo wygodną możliwość umieszczania na nich naszych obrazków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Zmień wygląd swojego Firefoxa