Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wyłączanie paska bocznego (Vista)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 15 kwiecień 2009, 02:18, ilość odsłon: 3441

Porada dla początkujących użytkowników Windows Vista.

Jeżeli chcemy wyłączyć pasek boczny, który jest widoczny w czasie korzystania z s­ystemu Windows Vista możemy to zrobić w bardzo prosty sposób. Powinno to wpłynąć pozytywnie na wydajność naszego systemu.


Wystarczy, że klikniemy na niechciany pasek drugim przyciskiem myszy i wybierzemy jego Właściwości. Teraz wystarczy odznaczyć opcję "Uruchom pasek boczny podczas uruchamiania systemu Windows". Możemy tutaj również wybrać stronę po której ukazuje się nasz sidebar, czy przejrzeć listę zainstalowanych widżetów (gadżetów).

Inne porady z tej kategorii:

  • Narzędzie diagnostyczne pamięci (Vista)

    Problemy z komputerem? Może chodzić o RAM. Jeżeli mamy poważne kłopoty z naszym komputerem i podejrzewamy, ze uszkodzeniu uległ któryś z modułów RAM możemy skorzystać ze specjalnego narzędzia w które jest wyposażony nasz system.

  • Jak przyspieszyć zamykanie Windows Vista?

    Nie wiesz jak przyspieszyć zamykanie Windows Vista? Teraz twój Vista nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Porada pozwoli Ci zoptymalizować zamykanie i działanie Windows Vista.

  • Diagnostyka sieci (Win XP)

    Diagnostyka sieci to narzędzie, które przeskanuje nasz komputer w poszukiwaniu przydatnych informacji. Jeżeli chcemy wiedzieć więcej o naszym sprzęcie, oprogramowaniu i połączeniach sieciowych możemy skorzystać z narzędzia Diagnostyka sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Wyłączanie paska bocznego (Vista)