Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Vista 120 dni bez podawania klucza?

Kategoria: Systemy Operacyjne, 17 lipiec 2008, 00:51, ilość odsłon: 4836

Porada opisująca jak przedłużyć czas w którym można korzystać z Visty bez podawania klucza aktywacyjnego. Standardowo mamy 30 dni na podanie Viście klucza aktywacyjnego. Można jednak w prosty sposób przedłużyć ten czas maksymalnie do 120 dni.

Standardowo mamy 30 dni na podanie Viście klucza aktywacyjnego. Można jednak w prosty sposób przedłużyć ten czas maksymalnie do 120 dni.

Jeżeli licznik, który odlicza dni pozostałe do podania klucza niemiłosiernie zbliża się ku końcowi możemy  go wyzerować. W tym celu uruchomiamy Start > Wszystkie programy > Akcesoria, następnie klikamy drugim klawiszem myszy na Wiersz poleceń i wybieramy Uruchom jako administrator. Teraz należy wpisać komendę :

slmgr -rearm

Po zrestartowaniu komputera licznik powinien się wyzerować. Powyższą operację można powtarzać maksymalnie 3 razy co pozwoli nam na wydłużenie czasu bez aktywacji do 120 dni.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak usunąć wybór systemu? (Win XP)

    Porady dla tych, którzy chcą pozbyć się okna wyboru systemu przy starcie komputera. Jeżeli chcemy pozbyć się ekranu wyboru systemu operacyjnego przy starcie komputera możemy zrobić to w bardzo prosty sposób.

  • Jak wylączyć udostępnianie plików i drukarek? (Win XP)

    Porada, która w niektórych wypadkach może znacząco przyśpieszyć start systemu. Jeżeli nie korzystasz z udostępniania plików, lub drukarek możesz tę opcję szybko wyłączyć.

  • Kopia zapasowa – jak bezpiecznie ją wykonać?

    Kopia zapasowa przydaje się każdemu, kto przechowuje na komputerze ważne dane i aplikacje. W przypadku awarii systemu nie stracimy zapisanych projektów, plików czy też ważnych informacji. Jak wykonać kopię zapasową w najlepszy sposób?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Windows Vista 120 dni bez podawania klucza?

dodał: ~ken5555 , 26.01.2010

jak odblokować poszkole.pl