Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

W czym otworzyć pliki *.sxw, *.odt, *.ods, *.sxc?

Kategoria: Pozostałe, 19 październik 2008, 15:10, ilość odsłon: 104174

Jeżeli mamy problem w czy otworzyć pliki z tytułowymi rozszerzeniami to należy się jak najszybciej zapoznać z darmowym pakietem biurowym Open Office, który stanowi dość poważną konkurencję dla komercyjnych aplikacji tego typu.

Jeżeli mamy problem w czy otworzyć pliki z tytułowymi rozszerzeniami to należy się jak najszybciej zapoznać z darmowym pakietem biurowym Open Office, który stanowi dość poważną konkurencję dla komercyjnych aplikacji tego typu. Więcej informacji i możliwość bezpłatnego pobrania całego pakiety znajdziemy na Pobierz.pl tutaj: OpenOffice.

Piki *.sxw i *.odt to dokumenty tekstowe OpenOffice.org Writer (ten pierwszy występuje w wersjach OpenOffice.org  1.x), natomiast *.sxc i *.ods to pliki, które otworzymy za pomocą OpenOffice.org Calc.

Inne porady z tej kategorii:

  • Języki programowania- podział i wykaz

    Każdy z naszych komputerów został wyposażony w system przetwarzania informacji, zaprojektowany przy użyciu języków programowania.

  • Boot.ini – jak naprawić zepsuty plik boot.ini?

    Plik boot.ini zawiera "w sobie" informacje potrzebne do prawidłowego startu systemu. Jeśli zdarzy nam się nieprzyjemny wypadek i zostanie on uszkodzony, albo co gorsza – skasowany – wówczas należy jak najszybciej naprawić tą wpadkę.

  • Programowanie gier – jak zacząć?

    Programowanie gry nie jest oczywiście prostą rzeczą i nie ma znaczenia, czy mamy na myśli prostą zabawę we flashu, czy też skomplikowane, wielopoziomowe gry 3D.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: W czym otworzyć pliki *.sxw, *.odt, *.ods, *.sxc?