Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ustawienia karty dźwiękowej w Windows Vista

Kategoria: Sprzęt, 28 lipiec 2008, 23:23, ilość odsłon: 7603

Porada dotycząca bardziej zaawansowanych opcji odtwarzania dźwięku w Windows Vista. Zaawansowane ustawienia dotyczące karty dźwiękowej znajdują się w Viście w innym miejscu niż miało to miejsce u jej poprzednika, Windows XP.

Zaawansowane ustawienia dotyczące karty dźwiękowej znajdują się w Viście w innym miejscu niż miało to miejsce u jej poprzednika, Windows XP. Jeżeli chcemy określić na jakim poziomie mają być basy, lub włączyć obsługę dźwięku wielokanałowego możemy to zrobić poprzez wejście w :

Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Dźwięk

Następnie wybieramy odpowiednie urządzenie i wchodzimy na jego Właściwości. W zakładce Ulepszenia powinny znajdować się poszukiwane przez nas opcje.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak wyłączyć głośnik systemowy?

    Szybki sposób na uciszenie "beepera". Jeżeli uznasz, że głośnik systemowy nie jest ci już do niczego potrzebny, możesz go w prosty sposób wyłączyć. W tym celu należy uruchomić "Edytor rejestru" (k­likamy na Start > Uruchom, a w oknie...

  • Jak podkręcić procesor w biosie?

    Podkręcanie procesora zwie się inaczej „overclocking”. Po co wykonuje się takie operacje? Otóż służą one zwiększaniu parametrów wydajnościowych. Musimy w tym celu dokonać ingerencji w zaawansowane ustawienia sprzętu.

  • Drukarka laserowa czy atramentowa?

    Jednym z niezbędnych narzędzi peryferyjnych komputera czy też laptopa jest drukarka. O konieczności i zaletach posiadania jej nie trzeba nikogo przekonywać, jednak podczas zakupu stajemy przed wyborem – czy nabyć laserową czy też atramentową? N


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Ustawienia karty dźwiękowej w Windows Vista