Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Szybkie przełączanie pomiędzy profilami na telefonach z S60

Kategoria: Mobile, 29 lipiec 2008, 12:39, ilość odsłon: 1290

Porada opisująca jak w szybki sposób zmienić profile (np. z ogólnego na milczący). Nie trzeba chyba przypominać w jak wielu sytuacjach może przydać się ustawienie profilu naszego telefonu na milczący.

Nie trzeba chyba przypominać w jak wielu sytuacjach może przydać się ustawienie profilu naszego telefonu na milczący. Pozwoli to na uniknięcie wielu przykrych sytuacji.

Na platformie S60 jest kilka sposób na szybkie przełączanie się pomiędzy profilami. Możemy wykorzystać przycisk włączania telefonu, którego naciśnięcie spowoduje wyświetlenie listy profilów do wyboru. Możemy to również zrobić w ten sam sposób, ale wykorzystując jedynie przycisk włączania telefonu. Kolejne  jego naciśnięcie spowoduje przejście do niższej pozycji, a dłuższe przytrzymanie zatwierdzi nowy profil. W trybie gotowości można również wykorzystać przycisk #, który będzie przełączał telefon pomiędzy trybami ogólny i milczący.

Inne porady z tej kategorii:

  • Komórka w samolocie?

    Czy wolno używać telefonu komórkowego w samolocie? Całkiem niedawno Komisja Europejska uchwaliła przepisy, które pozwolą na odbieranie i wykonywanie połączeń komórkowych w czasie lotu samolotem.

  • 721 jaka to sieć

    Mamy w Polsce kilkanaście dużych sieci operatorów telefonii komórkowej. Dla wygody i porządku każdy z ich posiada oddzielny prefiks swoich numerów, który pozwala w łatwy sposób zidentyfikować operatora.

  • Jak doładować konto w Play?

    Dość popularna sieć telefonii komórkowej Play posiada liczną ofertę posługiwanie się nią za pomocą karty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Szybkie przełączanie pomiędzy profilami na telefonach z S60