Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przywracanie kart z poprzedniej sesji (Firefox)

Kategoria: Internet, 26 październik 2008, 17:17, ilość odsłon: 10040

Przydatna opcja dla wszystkich, którzy potrzebują żeby ich przeglądarka pracę od ostatnio przeglądanych kart. Na pewno każdy użytkownik Firefoxa spotkał się z sytuacja gdy przeglądarka przestała odpowiadać...

Na pewno każdy użytkownik Firefoxa spotkał się z sytuacja gdy przeglądarka przestała odpowiadać a przy ponownym uruchomieniu pytała czy przywrócić karty z poprzedniej sesji. Co zrobić żeby robiła to zawsze?

Wystarczy kilknąć Narzędzia > Opcje, w zakładce główny przyjrzeć się polu Uruchamianie. Teraz wystarczy z rozwijanej listy "Po uruchomieniu programu Firefox :" opcję "Wyświetl okna i karty z poprzedniej sesji". Opcja ta powinna działać od Firefoxa 2 wzwyż.


­karty

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak dodać muzykę na stronę?

    Krótka porada, dla posiadaczy swoich witryn, którzy nie mają blado pojęcia na temat kodowania i programowania.

  • Co to jest adware?

    Przeglądając strony naszego wortalu, możemy natknąć się od czasu do czasu na aplikacje, posiadające rodzaj licencji określany jako „adware”. Co oznacza to słowo i na czym polega tego typu licencja?

  • Przykłady zastosowania techniki CSS

    Style CSS dają ogromne możliwości definiowania wyglądu strony oraz sposobu w jaki go będziemy definiować. Prezentacja strony zależy od naszej wyobraźni natomiast sposób definiowania powinien podlegać pewnym regułom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Przywracanie kart z poprzedniej sesji (Firefox)

dodał: ~45 , 08.01.2010

45