Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przywracanie kart z poprzedniej sesji (Firefox)

Kategoria: Internet, 26 październik 2008, 17:17, ilość odsłon: 10284

Przydatna opcja dla wszystkich, którzy potrzebują żeby ich przeglądarka pracę od ostatnio przeglądanych kart. Na pewno każdy użytkownik Firefoxa spotkał się z sytuacja gdy przeglądarka przestała odpowiadać...

Na pewno każdy użytkownik Firefoxa spotkał się z sytuacja gdy przeglądarka przestała odpowiadać a przy ponownym uruchomieniu pytała czy przywrócić karty z poprzedniej sesji. Co zrobić żeby robiła to zawsze?

Wystarczy kilknąć Narzędzia > Opcje, w zakładce główny przyjrzeć się polu Uruchamianie. Teraz wystarczy z rozwijanej listy "Po uruchomieniu programu Firefox :" opcję "Wyświetl okna i karty z poprzedniej sesji". Opcja ta powinna działać od Firefoxa 2 wzwyż.


­karty

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest MAC?

    Kiedy podłączamy się do sieci internetowej, możemy nie wiedzieć o tym, że jesteśmy nasz ruch w sieci pozostawia ślady.

  • Jak sprawdzić swój adres ip?

    Porada o tym jak w szybki sprawdzić przypisany naszemu komputerowi adres ip. Żeby sprawdzić nasz adres ip wystarczy kliknąć Start > Uruchom,a w polu "Otwórz"...

  • Najlepsza poczta E-mail

    W dzisiejszych czasach poczta elektroniczna jest czymś zupełnie naturalnym, podobnie jak zwykłe listy kilkanaście – kilkadziesiąt lat temu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Przywracanie kart z poprzedniej sesji (Firefox)

dodał: ~45 , 08.01.2010

45