Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przyśpieszanie Firefox

Kategoria: Internet, 04 styczeń 2010, 10:49, ilość odsłon: 10800

Denerwuje Cię zbyt długi czas ładowania stron i nie wiesz jak zwiększyć prędkość Internetu? Jeśli tak to zapraszamy do lektury opisującej przyspieszanie firefoxa 3.

­Denerwuje Cię zbyt długi czas ładowania stron i nie wiesz jak zwiększyć prędkość Internetu? Jeśli tak to zapraszamy do lektury opisującej przyspieszanie firefoxa 3. Chyba wszyscy użytkownicy Ognistego Lisa wiedzą, że ich przeglądarka jest szybsza niż Internet Explorer. Istnieje metoda, która pozwoli na dodatkowe przyspieszenie firefoxa poprzez skrócenie czasu ładowania się stron. Podana przez nas metoda na przyspieszenie naszego firefoxa jest prosta i zajmuje dosłownie kilka minut, zaś jej efekty widać gołym okiem. Nasz sposób na zwiększenie szybkości opiera się na pipeliningu, czyli na wysyłaniu kilku żądań bez czekania na odpowiedź przed wysłaniem następnego zlecenia. Przez to należy pamiętać, że część stron, zwłaszcza tych starszych, nie obsługuje pipeliningu. Wówczas może okazać się, że przyspieszanie firefoxa spowoduje, iż część stron przestanie się otwierać. Jeśli tak się zdarzy należy przywrócić ustawienia domyślne i zrezygnować z podanej przez nas metody na przyspieszanie firefoxa. Przyspieszanie ładowania In­ternetu zostało ukazane na filmie poniżej. W celu ułatwienia wszystkie wpisy mające na celu przyspieszenie firefoxa zostały umieszczone poniżej, aby wyeliminować ewentualne błędy przy przepisywaniu.

network.http.pipelining

network.http.proxy.pipelining

network.http.pipelining.maxrequests

nglayout.initialpaint.delay

­

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Przyśpieszanie Firefox