Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przydatne, nowe narzędzia dla Gadu-Gadu

Kategoria: Internet, 23 lipiec 2008, 23:24, ilość odsłon: 5894

Porada, która pokazuje jak odzyskać hasło Gadu-Gadu, utworzyć pionowy napis itp. Jeżeli korzystamy z komunikator Gadu-Gadu możemy w prosty sposób poszerzyć go o wiele przydatnych funkcji.

Jeżeli korzystamy z komunikator Gadu-Gadu możemy w prosty sposób poszerzyć go o wiele przydatnych funkcji. Posłuży nam do tego program GG Tools , który pozwoli nam na odzyskanie hasła z pliku config.dat, odzyskanie utraconych wiadomości, utworzenie pionowego napisu, czy stworzenie kopii zapasowej naszego profilu Gadu-Gadu.

Wystarczy pobrać GG Tools z naszego serwisu i zainstalować. Po jego uruchomieniu wybieramy z głównego menu opcję, która nas interesuje (np. odzyskanie hasła). Teraz wystarczy tylko zaladować odpowiedni plik config.dat (znajduje się on zazwyczaj w naszym profilu gadu-gadu zlokalizowanym w C:\Documents and Settings).

Warto się również zapoznać z innymi jego możliwościami, które na pewno znacznie usprawnią pracę z naszym ulubionym komunikatorem.


Inne porady z tej kategorii:

  • Kodowanie znaków w HTML

    Kodowanie HTML oznacza sposób, w jaki znaki zawarte w dokumencie, będą interpretowane, czyli odczytywane przez przeglądarkę.

  • NAJLEPSZA PRZEGLĄDARKA

    Przeglądarka internetowa jest to aplikacja, służąca do przeglądania wszelkich zasobów znajdujących się w Internecie. Na rynku dostępnych jest wiele przeglądarek internetowych.

  • Jak wrzucić stronę na serwer?

    Dla osób, które nigdy nie zakładały stron internetowych, wrzucenie materiału na stronę może wydawać się czynnością dość skomplikowaną i złożoną. Jednakże nie jest to aż tak złożony proces, aby nie można by się go nauczyć. Oto mały


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Przydatne, nowe narzędzia dla Gadu-Gadu

dodał: ~kicu777 , 01.04.2009

spoko stronka:P

dodał: ~Mario , 27.09.2008

Program StatusikGG 1.5 (najnowsza jak do tej pory wersja) sam odnajduje plik konfiguracyjny i też umożliwia ustawienie pionowego opisu poza tym ma więcej opcji