Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Program do ściągania mp3

Kategoria: Multimedia, 20 czerwiec 2011, 08:59, ilość odsłon: 9966

Z pewnością nieraz podczas przeglądania sieci zdarzyło nam się trafić na jakiś ciekawy utwór muzyczny. Jeśli chcemy go zachować i cieszyć się nim także w trybie offline, warto zapisać go na twardym dysku.

Jak ściągnąć takie mp3 z sieci? Najlepiej posłużyć się przeznaczonym do tego programem. W poniższej poradzi polecimy kilka różnego rodzaju aplikacji do pobierania muzyki z sieci.

Ściągnie mp3 z sieci

Jeśli chcemy skorzystać z serwisu Wrzuta.pl, powstał dla niego program Wrzuta Manager (dostępny na naszych stronach za darmo). Dzięki tej aplikacji możemy pobrac dowolny utwór muzyczny w dziecinnie prosty sposób. Kopiujemy adres WWW do odpowiedniego pola w okienku aplikacji, klikamy na start pobierania i już wybrana przez nas pozycja zaczyna być ściągana. Podobnie działa Freemake Video Downlaoder. Jak nazwa wskazuje, bardziej jest on przeznaczony do pobierania klipów wideo, ale jeśli mamy do czynienia z teledyskiem, możemy pobrać same audio z danego filmiku i zapsiać je w jednym z popularnych formatów audio.


Jeśli chcemy ściągać poprzez sieć dużo pojedynczych plików, najlepiej pomyśleć o jakimś programie działającym w sieci p2p. Ich wybór jest dość spory – poczynając od eMule, kończąc na Azureus, DC++ czy BitComet. To najlepsza opcja dla osób szukających pojedynczych utworów. Można także ściągać pliki z wykorzystaniem DownloadStudio 6.0.6.0 PL. To aplikacja umożliwiająca na zapisywanie nadawania strumieniowego, można zatem nagrywać do pliku mp3 utwory słyszane w internetowym radiu czy telewizji.

Większość tego typu programów jest całkowicie darmowa. Można znaleźć je na stronach naszego wortalu w dziale multimediów – zapraszamy do pobierania!

Inne porady z tej kategorii:

  • Odtwarzanie 3gp – jak się do tego zabrać

    Wiele plików multimedialnych, jakie da się ściągnąć z sieci, posiada rozszerzenie „.3gp”. Jako że nie jest to popularny format, warto wyjaśnić, skąd się wziął i czym bez problemu go otworzymy.

  • Co to jest DirectX?

    Każdy system Windows powinien zawierać w swoim oprogramowaniu DirectX. Do czego służy i właściwie co to jest DirectX?

  • Kodeki do odtwarzania filmów

    Pliki wideo, a także filmy na nośnikach jak CD, DVD czy też Blu-ray, mają różne formaty - .avi, .mpeg, .wmv, .rm, .qt i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Program do ściągania mp3