Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Problem z Bluetooth w Windows XP

Kategoria: Mobile, 15 lipiec 2008, 00:35, ilość odsłon: 12625

Rozwiązanie dla znanego problemu z bluetooth po instalacji SP2. Jeżeli po instalacji Service Pack 2 twój system nie może komunikować się z telefonem za pomocą Bluetooth najprawdopodobniej potrzebna będzie modyfikacja rejestru.

Jeżeli po instalacji Service Pack 2 twój system nie może komunikować się z telefonem za pomocą Bluetooth najprawdopodobniej potrzebna będzie modyfikacja rejestru.

Na początku uruchamiamy Edytor rejestru (Start > Uruchom, w polu "Otwórz :" wpisujemy regedit.exe). Teraz należy wyszukać i usunąć klucz :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{e0cbf06c-cd8b-4647-bb8a-263b43f0f974}

Kolejny krokiem będzie uruchomienie Menedżera urządzeń (Start > Uruchom, w polu "Otwórz :" wpisujemy devmgmt.msc), a następnie zlokalizowanie i usunięcie naszego urządzenia Bluetooth. Teraz wystarczy wybrać z menu Akcja opcję "Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu" żeby nasz system zainstalował odpowiednie sterowniki.

UWAGA! Przed jakąkolwiek modyfikacją rejestru radzimy zapoznać się poradą Jak wykonać kopię zapasową rejestru?. Nasz serwis nie odpowiada za żadne szkody mogące wyniknąć z powodu zastosowania się do powyższych wskazówek.

Inne porady z tej kategorii:

  • GG w komórce?

    Czy istnieje możliwość uruchomienia Gadu-Gadu na naszej komórce? Jeżeli nie chcemy rozstawać się z naszym ulubionym komunikatorem w czasie każdego wyjścia z domu, możemy skorzystać z jego wersji na komórkę.

  • Jak doładować konto w Play?

    Dość popularna sieć telefonii komórkowej Play posiada liczną ofertę posługiwanie się nią za pomocą karty.

  • Modyfikacje ekranu "Today" w Windows Mobile

    Porada jak zmodyfikować ekran "Today" w Windows Mobile. Porada opisuje rzecz prostą, ale nastręczająca wielu użytkownikom Windows Mobile sporo problemów. Niewielu bowiem spodziewa się znaleźć w ustawieniach ekranu Today opcji dotyczących temató


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Problem z Bluetooth w Windows XP

dodał: ~PYŚKA , 24.07.2009

ja się ściąga bluetooth \n

dodał: ~XXX , 22.04.2009

A z kąd można sciagnac bluetooth\n

dodał: ~zelka , 06.03.2009

podajcie mi stronke na ściagniencie bulutu i napiszcie mi punkt po punkcie jak to zrobic po kolei hehe za góry dzieki :)