Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pola wyboru zaznaczania elemntów (Vista)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 02 listopad 2008, 23:37, ilość odsłon: 1524

Nowy sposób na zaznaczanie plików w Windows Vista. Windows Vista został wyposażony w nowa, ciekawą możliwość zaznaczania wielu plików. Możemy w tym celu skorzystać ze specjalnych pól wyboru.

Windows Vista został wyposażony w nowa, ciekawą możliwość zaznaczania wielu plików. Możemy w tym celu skorzystać ze specjalnych pól wyboru. Żeby uruchomić tą opcję wystarczy wejść do menu Narzędzia > Opcje folderów i w zakładce Widok zaznaczyć opcję "Użyj pól wyboru do zaznaczania elementów". W tym momencie pojawi się możliwość zaznaczania wielu plików za pomocą specjalnych pól co jest wygodną alternatywą dla używania klawisza ctrl w tym celu.


­

Inne porady z tej kategorii:

  • Jak zainstalować windows xp?

    Windows XP mimo swoich lat wciąż cieszy się olbrzymia popularnością wśród użytkowników. Mimo swej nowoczesności Vista i Windows 7 wciąż pozostają przegranymi w stosunku do niego. Jak można zainstalować ten system na swoim komputerze?

  • Jak usunąć Service Pack 2? (Win XP)

    Porada dla tych, którzy chcą usunąć ze swojego systemu Service Pack 2. Jeżeli chcemy odinstalować z naszego systemu Service Pack 2 to n początku należy zastanowić się, czy rzeczywiście jest to konieczne.

  • Jak zmienić wielkość miniatur (Win XP)?

    Ciekawa modyfikacja, która pozwoli na zwiększenie rozmiaru wyświetlanych przez nasz system miniatur. Jeżeli chcemy powiększyć rozmiar wyświetlanych przez nasz system miniatur musimy dokonać prostej modyfikacji rejestru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Pola wyboru zaznaczania elemntów (Vista)