Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panic Button - dodatek do Firefoxa

Kategoria: Internet, 26 październik 2008, 17:21, ilość odsłon: 2456

Dodatek dzięki któremu możemy uniknąć wielu kłopotów. Jeżeli lubimy umilać sobie czas w pracy za pomocą różnego rodzaju flashowych gier czy serwisów, które nie mają tak naprawdę nic wspólnego z naszym zajęciem...

Jeżeli lubimy umilać sobie czas w pracy za pomocą różnego rodzaju flashowych gier czy serwisów, które nie mają tak naprawdę nic wspólnego z naszym zajęciem to może nam się przydać tzw. "przycisk paniki", który pozwoli na błyskawiczne ukrycie naszej przeglądarki przed czujnym okiem szefa. Wystarczy pobrać odpwiedni dodatek ze strony­:

 https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/6990


Po jego zainsalowaniu klikamy Widok > Paski narzędzi > Dostosuj i przenosimy nasz przycisk paniki w miejsce, które nam najbardziej odpowiada. Teraz w krytycznym momencie wystarczy go kliknać lub użyć przycisku F9. Za pomocą małego okienka, które pojawi się po jego użyciu możemy bezproblemowo przywrócić ostatnią sesję.


­

Inne porady z tej kategorii:

  • Co to jest SQL?

    W większości przypadków spotykając się z bazami danych słyszymy o SQL. Co to jest SQL –(ang. Structured Query Language, pol. Strukturalny Język Zapytań)?

  • Co to jest MAC?

    Kiedy podłączamy się do sieci internetowej, możemy nie wiedzieć o tym, że jesteśmy nasz ruch w sieci pozostawia ślady.

  • Visual basic - podstawy

    Visual Basic to język programowania stworzony i wprowadzony przez firmę Microsoft.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Panic Button - dodatek do Firefoxa