Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Odtwarzanie mp4

Kategoria: Multimedia, 27 czerwiec 2011, 09:38, ilość odsłon: 6524

Czy są pliki z rozszerzeniami MPEG4? Jest to oznaczenie grupy standardów kodowania audio i wideo wraz z pokrewnymi technologiami. Za ich opracowanie odpowiada grupa ISO/IEC MPEG.

Format ten wprowadzony pod koniec 1998, a główne jego zastosowania to obsługa mediów strumieniowych w sieci Web, dystrybucja CD, a także wideokonferencje i telewizja. W porównaniu z poprzednimi standardami MPEG, „czwórka” ma nowe możliwości, jak rozszerzona obsługa VRML dla renderowania 3D, zorientowane obiektowo pliki złożone (zawierające obiekty audio, wideo i VRML), obsługa technologii DRM (zdefiniowanych jako zewnętrzne standardy) i różnoraką interaktywność. Jakim programem odtworzyć najlepiej mp4?

Programy do mp4

Pliki mp4 mogą być odtwarzane przez większość darmowych programów do obsługi multimediów. Ich lista jest dość spora, więc ograniczymy się do najlepszych aplikacji tego typu, jakie znajdują się na naszym portalu do pobrania. Mamy tu ALLPlayer 4.6, QuickTime Alternative 3.2.2, Media Player Classic, Total Video Player 1.31, Media Player Classic Home Cinema, GOM Player 2, ALPlayer 2.0, UMPlayer 0.97, AVS Media Player 4.1.5.78. Jak widać jest to spora ilość i z pewnością co najmniej jeden spodoba się użytkownikowi.

Do prawidłowego odtwarzania mp4 przyda się również odpowiedni kodek. Z tym również nie będzie problemu, ponieważ większość ich zestawów zawiera odpowiedni. Można tu wymienić między innymi FFD Show czy też popularny K-Lite Kodeck Pack. Te zestawy znajdziemy na naszych stronach i możemy pobrać całkowicie bezpłatnie. Zapraszamy do ich ściągnięcia i oglądania filmów mp4 w najlepszej możliwej jakości. Jak widać po powyższej poradzie, nie kosztuje to ani grosza.

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Odtwarzanie mp4

dodał: ~kzb , 08.07.2012

ca va