Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ochrona przed zapisem i odtwarzacz mp3

Kategoria: Sprzęt, 18 styczeń 2009, 11:04, ilość odsłon: 5325

Nie możesz skopiować żadnych plików na swój odtwarzacz mp3 z powodu ochrony przed zapisem? Sprawa jest niby prosta i oczywista, ale wielu początkujących użytkowników cały czas ma ten problem.

Sprawa jest niby prosta i oczywista, ale wielu początkujących użytkowników cały czas ma ten problem. Chodzi o niemożność skopiowania plików do/z naszego odtwarzacza mp3 z powodu komunikatu, że dysk jest chroniony przed zapisem. Jak temu zaradzić?


Praktycznie każdy odtwarzacz mp3 jest wyposażony w przycisk HOLD, które często obrazowany jest kłódką. Jego funkcją jest blokowanie klawiszy, ale bardzo często odpowiada on też za ochronę przed zapisem. Wystarczy więc go przełączyć żeby kłopot zniknął.

Inne porady z tej kategorii:

  • Najlepszy netbook-jaki wybrać?

    Na pytanie: jakie jest najlepszy netbook na świecie?, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Każdy użytkownik oczekuje od sprzętu czego innego – jeden chce, aby był dobry do programów biurowych, inny potrzebuje go do Internetu, jeszc

  • Co to jest iPhone?

    Firma Apple wprowadziła na elektroniczny rynek światowy wiele produktów naprawdę wysokiej klasy, z których jednym z najbardziej popularnych jest iPhone.

  • Jak działa komputer?

    Chociaż każdy używa komputerów, mało kto zastanawia się nad tym, jak działa całość. A szkoda, ponieważ wiedza o tym, jak działa komputer, może przyczynić się do większej efektywności w jego używaniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Ochrona przed zapisem i odtwarzacz mp3

dodał: ~anonim , 16.01.2010

chodzi mi tu o pendriva

dodał: ~anonim , 16.01.2010

a co jesli nie masz przelacznika a wyskakuje ten sam problem?

dodał: ~Niunia , 17.12.2009

z nieba mi spadł ten powyzszy artykul, nigdy byum sienie domyslila, myslalam ze mp3 na smietnik juz pojdzie ;)