Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nowe możliwości menadżera urządzeń

Kategoria: Sprzęt, 04 lipiec 2008, 13:46, ilość odsłon: 4428

Porada jak włączyć ukryte funkcje menadżera urządzeń. Menadżer urządzeń ma możliwość pokazania nam ukrytych urządzeń i wyświetlenia większej ilości szczegółów na temat danego sprzętu w zakładce "Szczegóły".

Menadżer urządzeń ma możliwość pokazania nam ukrytych urządzeń i wyświetlenia większej ilości szczegółów na temat danego sprzętu w zakładce "Szczegóły". Żeby odblokować te opcje należy stworzyć nowy plik tekstowy i wpisać w nim :


set DEVMGR_SHOW_DETAILS=1
set DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES = 1
start devmgmt.msc


Teraz zmieniamy rozszerzenie naszego pliku na *.bat i uruchamiamy. Powinien się nam teraz ukazać menadżer urządzeń poszerzony o nowe funkcje.


mu­


Inne porady z tej kategorii:

  • Jaki procesor do gier?

    Wielu graczy, którzy decydują się na nabycie nowego komputera, staje przed dylematem, jaki procesor do gier będzie najlepszy? Na rynku obecnie mamy dość duży wybór ciekawych sprzętów, jednak który z nich najlepiej nada się do grania w najnowsz

  • Co to jest iPad?

    W 2010 roku firma Apple wypuściła na rynek kolejną nowinkę techniczną swojego autorstwa, a mianowicie tablet o nazwie iPad.

  • Jak przywrócić poprzedni sterownik?

    Porada wyjaśniająca jak w prosty sposób przywrócić starszy sterownik. Jeżeli po instalacji nowych sterowników do jakiegoś urządzenia okaże się, że nie są one odpowiednie (z jakichkolwiek powodów) można w prosty s­posób przywrócić poprze


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Nowe możliwości menadżera urządzeń