Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nowe ikony (Vista)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 01 grudzień 2008, 01:06, ilość odsłon: 14544

Vista pozwala na szybkie i proste podmienienie standardowych ikon na własne. Jeżeli posiadamy nowy zestaw ikon, którym chcielibyśmy zastąpić te standardowe, które oferuje nam Vista jest­ na to bardzo prosty sposób.

­Jeżeli posiadamy nowy zestaw ikon, którym chcielibyśmy zastąpić te standardowe, które oferuje nam Vista jest­ na to bardzo prosty sposób. Wystarczy, że umieścimy gdzieś na dysku folder z nowymi ikonami i wejdziemy w Panel sterowania > Personalizuj. Teraz z lewej strony wybieramy zadanie Zmień ikony pulpitu.Teraz wystarczy wybrać interesującą nas ikonę i kliknąć Zmień ikonę, a następnie Przeglądaj wybierając odpowiedni, przygotowany wcześniej plik.

­

Inne porady z tej kategorii:

  • Optymalizacja systemu – jak zoptymalizować system?

    Optymalizacja systemu to czynność, jaką każdy użytkownik powinien przeprowadzać co najmniej raz w miesiącu. Operacja tego typu pozwala wykorzystać wszystkie możliwości dawane zarówno przez sprzęt, jak też i system.

  • Jak zablokować aktualizacje? (Windows XP)

    Porada dla tych, którzy chcą zablokować możliwość pobierania aktualizacji dla swojego systemu. J­eżeli chcemy zablokować możliwość pobierania aktualizacji naszego systemu możemy dokonać prostej modyfikacji rejestru, która to uniemożliwi.

  • Co to jest formatowanie komputera? Jak je wykonać?

    Formatowanie komputera to nic innego, jak po prostu zlikwidowania istniejącego na twardym dysku systemu operacyjnego i zainstalowaniu innego systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Nowe ikony (Vista)