Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nowa domyślna ścieżka instalacyjna

Kategoria: Systemy Operacyjne, 01 grudzień 2008, 02:02, ilość odsłon: 2498

Jak zmienić domyślną ścieżkę instalacyjną? Jeżeli posiadamy nowy zestaw ikon, którym chcielibyśmy zastąpić te standardowe, które oferuje nam Vista jest­ na to bardzo prosty sposób.

Jeżeli chcemy zmienić domyślną ścieżkę instalacyjną (C:\Program Files) możemy w tym celu posłużyć się Edytorem rejestru. W tym celu naciskamy Start > Uruchom, a w polu "Otwórz :" wpisujemy regedit.


Teraz należy odszukać klucz :


HKEY_LOCAL_MACHIN­E\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

Następnie odnajdujemy wartość ProgramFilesDir i modyfikujemy jej wartość według naszego uznania.


programdi

Inne porady z tej kategorii:

  • Sprawdzanie poprawności plików systemowych (Win XP)

    Porada jak w prosty sposób sprawdzić czy pliki systemowe Windows XP są poprawne. Windows XP ma narzędzie, które pozwala na zdiagnozowanie czy wszystkie chronione pliki naszego systemu są nienaruszone i oryginalne.

  • Jak zrobić kopie zapasową systemu? - XP

    Zabezpiecz się przed utratą danych na swoim pececie. Nie pozwól by twoja ciężka praca, ważne dokumenty, zniknęły przez jeden głupi błąd.

  • Przenoszenie plików z Moich dokumentów

    Folder Moje dokumenty zajmuje zbyt dużo miejsca? Jeżeli nasz folder Moje dokumenty rozrósł się do pokaźnych rozmiarów możemy przenieść jego zasoby tak żeby aplikacje, które się do nich odnoszą mogły je bez problemu odnaleźć w nowym miejsc


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Nowa domyślna ścieżka instalacyjna