Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Niepotrzebne pliki aktualizacyjne (Win XP)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 07 lipiec 2008, 14:57, ilość odsłon: 6784

Porada dla tych, którzy cenią sobie miejsce na dysku. Jeżeli regularnie aktualizujemy swój system to w głównym folderze naszego Windowsa może nagromadzić się sporo katalogów, których nazwa zaczyna się od $NTUninstall.

Jeżeli regularnie aktualizujemy swój system to w głównym folderze naszego Windowsa może nagromadzić się sporo katalogów, których nazwa zaczyna się od $NTUninstall. Są to pliki, które dają możliwość odinstalowania aktualizacji. Jako, że zasadniczo  deinstalacja aktualizacji nie jest wskazana można więc bez zbytnich wyrzutów sumienia usunąć te (zajmujące dość dużo przestrzeni dyskowej) foldery.

Inne porady z tej kategorii:

  • Okno wyszukiwania jak w Windows ME (Win XP)

    Porada dla tych, których denerwuje pomocnik w oknie wyszukiwania. Żeby wyłączyć animowaną postać w oknie wyszukiwania wystarczy wybrać opcję Zmień preferencje > Bez animowanej postaci ekranowej.

  • Jak oszukać indeks wydajności? (Windows Vista)

    Porada dotycząca tego jak „oszukać” indeks wydajności w Windows Vista. Jeżeli chcemy „podkręcić” nasz indeks wydajności możemy to zrobić w bardzo prosty sposób.

  • Jak wyłączyć podpisy miniatur (Win XP)?

    Porada dla tych, którzy chcą poprawić funkcjonalność i estetykę swoich folderów ze zdjęciami. Jeżeli korzystamy z widoku miniatur i nie chcemy żeby pod nimi pojawiały się nazwy plików możemy zastosować prostą sztuczkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Niepotrzebne pliki aktualizacyjne (Win XP)