Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nasza-klasa, a prywatność w sieci

Kategoria: Bezpieczeństwo, 19 październik 2008, 15:23, ilość odsłon: 4616

Serwisy społecznościowe to kopalnia informacji. Wszelkie serwisy społecznościowe mają to do siebie, że zostawiamy na nich sporo danych, które mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie.

­

Wszelkie serwisy społecznościowe mają to do siebie, że zostawiamy na nich sporo danych, które mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wiele można się dowiedzieć szperając na ten przykład z Naszej-klasy. Jeżeli nie chcemy żeby ktoś wykorzystywał nasze prywatne informacje to najlepiej w ogóle się na tego typu serwisach nie rejestrować.


Nie ma sensu popadać jednak w przesadną paranoję. Nasza-klasa stara się zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Wystarczy przejść do Edytuj profil i znaleźć zakładkę prywatność w której możemy dość dobrze ustalić co i komu chcemy pokazywać. Sprawa jest niby oczywista, ale wbrew pozorom nie każdy użytkownik o tym pamięta.

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Nasza-klasa, a prywatność w sieci

dodał: ~Bartosz , 26.09.2009

jak pobrać

dodał: ~kla.... , 04.04.2009

jak si sciaga nowa nasza-klase