Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Narzędzie diagnostyczne pamięci (Vista)

Kategoria: Systemy Operacyjne, 19 październik 2008, 15:09, ilość odsłon: 5276

Problemy z komputerem? Może chodzić o RAM. Jeżeli mamy poważne kłopoty z naszym komputerem i podejrzewamy, ze uszkodzeniu uległ któryś z modułów RAM możemy skorzystać ze specjalnego narzędzia w które jest wyposażony nasz system.

Jeżeli mamy poważne kłopoty z naszym komputerem i podejrzewamy, ze uszkodzeniu uległ któryś z modułów RAM możemy skorzystać ze specjalnego narzędzia w które jest wyposażony nasz system. W tym celu wkładamy płytę z Vistą do napędu i w panelu instalacyjnym klikamy Dalej, a potem Napraw komputer. Następnie wybieramy Opcje odzyskiwania systemu i Narzędzie diagnostyczne pamięci systemu Windows. Dzięki niemu będziemy mogli wykonać test pamięci RAM, który być może pomoże zdiagnozować problem. To przydatne narzędzie jest również dostępne z poziomu Panelu sterowania (Narzędzia administracyjne > Narzędzie diagnostyczne pamięci).

Inne porady z tej kategorii:

  • Kalendarz Windows 7 – w jaki sposób z niego korzystać?

    Kalendarz w systemach Windows 7 to dość pożyteczna aplikacja, która podaje nam aktualny czas i datę. Niestety, nie ma tu żadnych opcji organizera, a więc nie możemy przypisać jakiegoś terminu do konkretnego wydarzenia.

  • Jak usunąć Service Pack 2? (Win XP)

    Porada dla tych, którzy chcą usunąć ze swojego systemu Service Pack 2. Jeżeli chcemy odinstalować z naszego systemu Service Pack 2 to n początku należy zastanowić się, czy rzeczywiście jest to konieczne.

  • Jak wyłączyć zapisywanie ustawień pulpitu? (Win XP)

    System Windows zapamiętuje ostatni układ pulpitu przed wyłączeniem komputera. Jak to wyłączyć? System Windows zapamiętuje ostatnie rozmieszczenie ikon i otwarte foldery po ponownym włączeniu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Narzędzie diagnostyczne pamięci (Vista)