Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Najlepszy program do odtwarzania filmów

Kategoria: Multimedia, 20 czerwiec 2011, 08:56, ilość odsłon: 24074

Każdy użytkownik posiada filmy i filmiki na swoim twardym dysku, więc odtwarzacza plików wideo jest mu niezbędny.

Dziś mamy możliwość zdobycia wielu płatnych i bezpłatnych programów od odtwarzania rzeczy audiowizualnych, który więc wybrać, aby cieszyć się wygoda i wysoką jakością?

Płatne programy do odtwarzania filmów na płytach

Jeśli chodzi o odtwarzania płyt DVD, CD i Blu-ray, tu palmę pierwszeństwa dzierży od lat CyberLink PowerDVD. Doskonale nadaje się zarówno do odtwarzania ich na komputerze, jaki w kinie domowym – mamy tu wsparcie dla dekoderów dźwięku Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby ProLogic II, Dolby Headphone, SRS TruSurround XT . W dodatku aplikacja ta umożliwia samemu stworzenie płyty DVD oraz montaż własnego filmu.

Równie dobry jest WinDVD Pro. Mamy tu wsparcie dla wszystkich formatów plików wideo, a także odtwarzania filmów z płyt. Jako że wspiera technologie sprzętowej akceleracji odtwarzania wideo wysokiej rozdzielczości - NVIDIA PureVideo HD i ATI Avivo HD – możemy być pewni o najlepszą możliwą jakość obrazu.

Bezpłatne odtwarzacze wideo


Dzięki VLC media player odtworzymy każdy plik filmowy. Aplikacja ta wspiera wszystkie istniejące formaty – nawet takie, o jakich nigdy nie słyszeliśmy. Dodatkowo mamy tu doskonałe wsparcie dla nadawania strumieniowego, dzięki czemu możemy używać go np. do oglądania internetowych stacji telewizyjnych. Natomiast PotPlayer oferuje wsparcie nie tylko dla plików wideo, ale i płyt DVD/CD/Blu-ray. Zwraca uwagę duża ilość opcji konfiguracyjnych -  funkcje do ustawiania przestrzeni kolorów obrazu, zmiany jego rozmiarów, proporcji i pozycji na ekranie, filtry, itp.

Można tez polecić AllPlayer i BestPlayer. Te dwie aplikacje łączy prostota obsługi i wydanie w wersji PL, dzięki czemu są one doskonałe dla każdego użytkownika.

Inne porady z tej kategorii:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Najlepszy program do odtwarzania filmów

dodał: ~Ubuntu , 17.01.2012

Wygrywa ALLPlayer 7milionów użytkowników Własne kodeki jak ktoś się nie chcę męczyć w szukanie Filmy z wypożyczalni IPLEX i powiązanie z napiprojekt dzieki czemu nie ma potrzeby szukać napisów po całym internecie! Polecam