Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nagrywarki dvd z dyskiem twardym - jaką wybrać?

Kategoria: Sprzęt, 12 maj 2011, 10:41, ilość odsłon: 1356

Nagrywarki DVD to funkcjonalne urządzenia, dzięki którym nie ominie nas żaden ciekawy film czy też program w telewizji. Mają tą przewagę nad tradycyjnymi, że są w stanie pomieścić duże ilości danych, z którymi płyta DVD nie ma szans się r

FUNAI TD6D-D4413DB

FUNAI_TD6D_D4413DB

Najtańsze urządzenia tego typu kosztują już i 200 złotych, jednak można mieć zastrzeżenia co do ich jakości. Najlepiej zainwestować większą kwotę i mieć wygodę. Na przykład za 1200 złotych nabędziemy świetny model FUNAI TD6D-D4413DB. Nagrywarka tam ma twardy dysk o pojemności 320 GB. Doskonale odtwarza obraz – z pewnością nikt nie będzie mieć zastrzeżeń co do jego jakości. Oprócz złącza HDMI mamy tu też DV-in, pozwalające podłączyć kamerę wideo. Bez problemu zarchiwizujemy też kasety VHS.

LG RHT-497H

 

LG_RHT_497H


Tańszy o 300 złotych (około 850 pln) jest produkt LG - RHT-497H. Minusem jest co prawda brak polskiego menu, ale osoby znające angielski choćby stopniu podstawowym poradzą sobie doskonale. Mamy tu 160 GB miejsca, a na tej przestrzeni zmieści się obraz świetnej jakości. Wyposażono model w możliwość oglądania i nagrywania na raz, więc możemy np. obserwować film, nagrywając audycję na innym kanale. Dodatkowo funkcja Timeshift pozwala na zatrzymanie i cofniecie obrazu nadawanego na żywo.

Panasonic DMR-EH53

Panasonic_DMR_EH53


Poniżej 900 złotych kupimy także Panasonic DMR-EH53. Jest to model dziecinnie łatwy w obsłudze, umożliwiający nadto edycję nagrywanego materiału. Mamy tu funkcję zatrzymywania nadawanego obrazu, a także zapamiętywania, gdzie skończyliśmy oglądać film – gdy włączamy go ponownie, startuje od momentu przerwania obserwacji. Dysk twardy ma pojemność 160 GB.

Inne porady z tej kategorii:

  • Jaki dysk do laptopa?

    Dobry dysk w laptopie to nie tylko ilość gromadzonych danych, ale też i szybkość pracy oraz czas działania baterii. Jaki najlepszy dysk kupić do swojego laptopa? Oto kilka przykładów.

  • Najlepszy netbook-jaki wybrać?

    Na pytanie: jakie jest najlepszy netbook na świecie?, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Każdy użytkownik oczekuje od sprzętu czego innego – jeden chce, aby był dobry do programów biurowych, inny potrzebuje go do Internetu, jeszc

  • Nowe możliwości menadżera urządzeń

    Porada jak włączyć ukryte funkcje menadżera urządzeń. Menadżer urządzeń ma możliwość pokazania nam ukrytych urządzeń i wyświetlenia większej ilości szczegółów na temat danego sprzętu w zakładce "Szczegóły".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do porady: Nagrywarki dvd z dyskiem twardym - jaką wybrać?